LP3875ES-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3875ES-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3875ES-2.5/NOPB
Part Number LP3875ES-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 1.5A DDPAK/TO263 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 45416 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3875ES-2.5/NOPB
LP3875ES-2.5/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Current - Spoczynkowy (Iq) 5mA
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable