LP3872ESX-1.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3872ESX-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3872ESX-1.8/NOPB
Part Number LP3872ESX-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 47494 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5 Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 5mA Obecny - Wyjście 1.5A