LP38693SD-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP38693SD-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
Arkusze danych:
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP38693SD-2.5/NOPB
Part Number LP38693SD-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 109445 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.73V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-WSON (3x3) Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP38693SD-2.5/NOPBTR
LP38693SD25NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 6-WSON (3x3)
Obecny - Dostawa (Max) 100µA Current - Spoczynkowy (Iq) 55µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable