LP38691DT-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP38691DT-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Arkusze danych:
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP38691DT-3.3/NOPB
Part Number LP38691DT-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66255 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP38691DT-3.3/NOPB
LP38691DT33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3
Obecny - Dostawa (Max) 100µA Current - Spoczynkowy (Iq) 55µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -