LP3855ET-2.5/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP3855ET-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3855ET-2.5/NOPB
Part Number LP3855ET-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4810 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.38V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-5 Formed Leads PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3855ET-2.5/NOPB
LP3855ET25NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-220-5 Obecny - Dostawa (Max) 10mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 3mA Obecny - Wyjście 1.5A
Funkcje sterowania Enable Podstawowy numer części LP3855
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP3855ET-ADJ/NOPB
LP3855ET-ADJ/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-5
Na stanie: 37107 pcs
Pobieranie:
RFQ
LP3855ET-2.5
LP3855ET-2.5
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-5