LP2989AIM-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2989AIM-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2989AIM-3.3/NOPB
Part Number LP2989AIM-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60198 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.65V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP2989AIM-3.3/NOPB
LP2989AIM33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa (Max) 9mA Current - Spoczynkowy (Iq) 175µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable