LP2987IMMX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2987IMMX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP
Arkusze danych:
3500 pcs
7000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2987IMMX-3.3/NOPB
Part Number LP2987IMMX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56890 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP2987IMMX-3.3/NOPB
LP2987IMMX-3.3/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VSSOP
Obecny - Dostawa (Max) 3.7mA Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA
Obecny - Wyjście 200mA Funkcje sterowania Enable