LP2986IMMX-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP2986IMMX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2986IMMX-3.3/NOPB
Part Number LP2986IMMX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5406 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP2986IMMX-3.3/NOPB temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VSSOP Obecny - Dostawa (Max) 3.7mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA Obecny - Wyjście 200mA
Funkcje sterowania Enable Podstawowy numer części LP2986
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP2986IMMX-3.0/NOPB
LP2986IMMX-3.0/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3V 200MA 8VSSOP
Na stanie: 5206 pcs
Pobieranie:
RFQ
LP2986IMMX-3.3
LP2986IMMX-3.3
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP