LP2986AIMX-3.3
Przegląd produktów
Part Number: LP2986AIMX-3.3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2986AIMX-3.3
Part Number LP2986AIMX-3.3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4042 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP2986AIMX-3.3 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC Obecny - Dostawa (Max) 3.7mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA Obecny - Wyjście 200mA