LP2985ITP-2.6/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2985ITP-2.6/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2985ITP-2.6/NOPB
Part Number LP2985ITP-2.6/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4445 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.58V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.6V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-UFBGA, DSBGA PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-40339-2
LP2985ITP-2.6
LP2985ITP-2.6-ND
LP2985ITP-2.6/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-DSBGA Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA Obecny - Wyjście 150mA