LP2985IM5-2.9/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2985IM5-2.9/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2985IM5-2.9/NOPB
Part Number LP2985IM5-2.9/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 210653 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.58V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.9V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP2985IM5-2.9/NOPBTR
LP2985IM529NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable