LP2985AIM5X-2.6
Przegląd produktów
Part Number: LP2985AIM5X-2.6
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2985AIM5X-2.6
Part Number LP2985AIM5X-2.6 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6009 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.58V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.6V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable