LP2985AIM5-5.7/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2985AIM5-5.7/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 5.7V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2985AIM5-5.7/NOPB
Part Number LP2985AIM5-5.7/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 5.7V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 172911 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.58V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 5.7V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.7V 150mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA Obecny - Wyjście 150mA