LP2985AIM5-3.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2985AIM5-3.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2985AIM5-3.2/NOPB
Part Number LP2985AIM5-3.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5729 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.58V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP2985AIM5-3.2
*LP2985AIM5-3.2/NOPB
LP2985AIM5-3.2/NOPBCT
LP2985AIM5-3.2CT
LP2985AIM5-3.2CT-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 150mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA Obecny - Wyjście 150mA