LP2982IM5-3.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP2982IM5-3.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.8V 50MA SOT23-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2982IM5-3.8/NOPB
Part Number LP2982IM5-3.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.8V 50MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5034 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.33V @ 80mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP2982IM5-3.8
LP2982IM5-3.8-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 50mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 1.4mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA Obecny - Wyjście 50mA