LP2982AIBP-2.8
Przegląd produktów
Part Number: LP2982AIBP-2.8
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2982AIBP-2.8
Part Number LP2982AIBP-2.8 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5763 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.33V @ 80mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-µSMD (0.93x1.11) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-VFBGA PSRR 45dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP2982AIBP-2.8TR temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 50mA 5-µSMD (0.93x1.11) Obecny - Dostawa (Max) 1.4mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 95µA Obecny - Wyjście 50mA