LP2950CDTX-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP2950CDTX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP2950CDTX-3.3/NOPB
Part Number LP2950CDTX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 111065 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 30V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP2950CDTX-3.3/NOPBDKR temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-252-3
Obecny - Dostawa (Max) 14mA Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania -