LMZM23601SILT
Przegląd produktów
Part Number: LMZM23601SILT
Producent / marka: N/A
Opis produktu DC DC CONVERTER 2.5-15V
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZM23601SILT
Part Number LMZM23601SILT Producent N/A
Opis DC DC CONVERTER 2.5-15V Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 24196 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 2.5 ~ 15 V
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Non-Isolated PoL Module Dostawca urządzeń Pakiet 10-uSIP (3.8x3)
Rozmiar / Wymiar 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm) Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 10-LDFN Exposed Pad, Module
Inne nazwy 296-49460-2 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
cechy SCP, UVLO Wydajność -
szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 1A 4V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 1A