LMS1585ACT-1.5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LMS1585ACT-1.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.5V 5A TO220-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LMS1585ACT-1.5
Part Number LMS1585ACT-1.5 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5217 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.4V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 13V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LMS1585ACT-1.5
LMS1585ACT-1.5-ND
LMS1585ACT15
temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A TO-220-3 Obecny - Dostawa (Max) 13mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 7mA Obecny - Wyjście 5A