LMR22007YMINI-EVM
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LMR22007YMINI-EVM
Producent / marka: N/A
Opis produktu EVAL MODULE LMR22007Y
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
  • Wiadomość
Specyfikacje LMR22007YMINI-EVM
Part Number LMR22007YMINI-EVM Producent N/A
Opis EVAL MODULE LMR22007Y Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 4886 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 3.3V Napięcie - Wejście 4.5 V ~ 20 V
Wykorzystywane IC / Part LMR22007 dostarczane treści Board(s)
Seria SIMPLE SWITCHER® regulator topologii Buck
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Inne nazwy 296-37208
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny cel DC/DC, Step Down
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Częstotliwość - Przełączanie 2.1MHz
szczegółowy opis LMR22007 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Obecny - Wyjście 750mA