LM78L15ACZ/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM78L15ACZ/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM78L15ACZ/NOPB
Part Number LM78L15ACZ/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 187194 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 35V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Bulk
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 51dB (120Hz)