LM76003QRNPTQ1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM76003QRNPTQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN
Arkusze danych:
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM76003QRNPTQ1
Part Number LM76003QRNPTQ1 Producent N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18347 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1V Napięcie - Wyjście (Max) 57V
Napięcie - Wejście (Min) 3.5V Napięcie - wejściowa (maks) 60V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 30-WQFN (6x4) Seria Automotive, AEC-Q100
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 30-WFQFN Exposed Pad
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 300kHz ~ 2.2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 3.5A 30-WFQFN Exposed Pad Obecny - Wyjście 3.5A