LM53600NQDSXRQ1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM53600NQDSXRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM53600NQDSXRQ1
Part Number LM53600NQDSXRQ1 Producent N/A
Opis IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45298 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 3.8V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 10-WSON (3x3) Seria Automotive, AEC-Q100
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 10-WFDFN Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 2.1MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad
Obecny - Wyjście 650mA