LM5101CMYX/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM5101CMYX/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP
Arkusze danych:
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM5101CMYX/NOPB
Part Number LM5101CMYX/NOPB Producent N/A
Opis IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97284 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 14 V Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP-EP
Seria - Czas narastania / spadku (typ) 990ns, 715ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Inne nazwy LM5101CMYX
LM5101CMYX-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Częstotliwość wejściowa 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Napięcie logiczne - VIL, VIH 2.3V, - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ wejścia Non-Inverting Wysoka strona napięcie - Max (Bootstrap) 118V
Typ bramy N-Channel MOSFET Konfiguracja napędzana Half-Bridge
szczegółowy opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak) 1A, 1A