LM5101ASD
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM5101ASD
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM5101ASD
Part Number LM5101ASD Producent N/A
Opis IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 50354 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 14 V Dostawca urządzeń Pakiet 10-WSON (4x4)
Seria - Czas narastania / spadku (typ) 430ns, 260ns
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 10-WDFN Exposed Pad
Inne nazwy LM5101ASDTR temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Częstotliwość wejściowa 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Napięcie logiczne - VIL, VIH 2.3V, -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ wejścia Non-Inverting
Wysoka strona napięcie - Max (Bootstrap) 118V Typ bramy N-Channel MOSFET
Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak) 3A, 3A Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) Independent
Podstawowy numer części LM5101
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM5101ASD-1/NOPB
LM5101ASD-1/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8WSON
Na stanie: 52243 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM5101ASDX/NOPB
LM5101ASDX/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Na stanie: 69991 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101BMA
LM5101BMA
Opis: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC