LM46002AQPWPRQ1
Przegląd produktów
Part Number: LM46002AQPWPRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu 60V/2A SYNCHRONOUS BUCK REGULATO
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM46002AQPWPRQ1
Part Number LM46002AQPWPRQ1 Producent N/A
Opis 60V/2A SYNCHRONOUS BUCK REGULATO Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40927 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1V Napięcie - Wyjście (Max) 28V
Napięcie - Wejście (Min) 3.5V Napięcie - wejściowa (maks) 60V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 16-HTSSOP Seria Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-48923-2
LM46002AQPWPRQ1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 200kHz ~ 2.2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Obecny - Wyjście 2A