LM43602AQPWPRQ1
Przegląd produktów
Part Number: LM43602AQPWPRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu LM43602 AEC-Q100
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM43602AQPWPRQ1
Part Number LM43602AQPWPRQ1 Producent N/A
Opis LM43602 AEC-Q100 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37739 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1V Napięcie - Wyjście (Max) 28V
Napięcie - Wejście (Min) 3.5V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 16-HTSSOP Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-46969-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 200kHz ~ 2.2MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Obecny - Wyjście 2A