LM43600QPWPRQ1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM43600QPWPRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16SSOP
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM43600QPWPRQ1
Part Number LM43600QPWPRQ1 Producent N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16SSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41665 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1V Napięcie - Wyjście (Max) 28V
Napięcie - Wejście (Min) 3.5V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 16-HTSSOP Seria Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-42505-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 200kHz ~ 2.2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Obecny - Wyjście 500mA