LM4128CMF-1.8
Przegląd produktów
Part Number: LM4128CMF-1.8
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4128CMF-1.8
Part Number LM4128CMF-1.8 Producent N/A
Opis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5511 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V Napięcie - Wejście 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy LM4128CMF-1.8TR temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz - Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 170µVp-p
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa 100µA Obecny - Wyjście 20mA