LM4128AMFX-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM4128AMFX-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4128AMFX-2.5/NOPB
Part Number LM4128AMFX-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80410 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście 2.9 V ~ 5.5 V
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy 75ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz -
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 275µVp-p Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 40 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa 100µA Obecny - Wyjście 20mA