LM4120AIM5X-2.5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM4120AIM5X-2.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4120AIM5X-2.5
Part Number LM4120AIM5X-2.5 Producent N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4647 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście 2 V ~ 12 V
Tolerancja ±0.2% Współczynnik temperaturowy 50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Original-Reel®
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy LM4120AIM5X-2.5DKR
LM4120AIM5X25
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 36µVp-p Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 20µVp-p
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa 275µA Obecny - Wyjście 5mA
Podstawowy numer części LM4120
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM4120AIM5X-2.5/NOPB
LM4120AIM5X-2.5/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5