LM4041C12QDBZR
Przegląd produktów
Part Number: LM4041C12QDBZR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4041C12QDBZR
Part Number LM4041C12QDBZR Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105618 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.225V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy 296-20918-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 20µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 12mA Obecny - katoda 80µA