LM4040DIM3-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM4040DIM3-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Arkusze danych:
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040DIM3-2.5/NOPB
Part Number LM4040DIM3-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 226583 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy LM4040DIM3-2.5/NOPBTR
LM4040DIM325NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 35µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 15mA Obecny - katoda 70µA
Podstawowy numer części LM4040
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM4040DIM3-2.5-TR
LM4040DIM3-2.5-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Na stanie: 310311 pcs
Pobieranie: LM4040DIM3-2.5-TR.pdf
RFQ
LM4040DIM3-2.1+T
LM4040DIM3-2.1+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
Na stanie: 4238 pcs
Pobieranie: LM4040DIM3-2.1+T.pdf
RFQ
LM4040DIM3-2.5
LM4040DIM3-2.5
Producenci: N/A
Pobieranie:
LM4040DIM3-2.5+T
LM4040DIM3-2.5+T
Producenci: Maxim Integrated