LM4040D10IDCKR
Przegląd produktów
Part Number: LM4040D10IDCKR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 10V SC70
Arkusze danych:
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040D10IDCKR
Part Number LM4040D10IDCKR Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SC70 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 208919 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 10V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SC-70-5 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy 296-20898-2
LM4040D10IDCKRG4
LM4040D10IDCKRG4-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 180µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 15mA Obecny - katoda 135µA