LM4040CIZ-2.5/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM4040CIZ-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040CIZ-2.5/NOPB
Part Number LM4040CIZ-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 148521 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Bulk
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy *LM4040CIZ-2.5/NOPB
LM4040CIZ25NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 35µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3 Obecny - Dostawa -
Obecny - Wyjście 15mA Obecny - katoda 65µA