LM4040C25QDBZTG4
Przegląd produktów
Part Number: LM4040C25QDBZTG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Arkusze danych:
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040C25QDBZTG4
Part Number LM4040C25QDBZTG4 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65913 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 35µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz - Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Obecny - Dostawa - Obecny - Wyjście 15mA