LM4040B10IDBZTG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM4040B10IDBZTG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040B10IDBZTG4
Part Number LM4040B10IDBZTG4 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65866 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 10V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±0.2% Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 180µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz - Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3
Obecny - Dostawa - Obecny - Wyjście 15mA