LM3S8938-IBZ50-A2
Przegląd produktów
Part Number: LM3S8938-IBZ50-A2
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
Arkusze danych:
184 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S8938-IBZ50-A2
Part Number LM3S8938-IBZ50-A2 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5044 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Dostawca urządzeń Pakiet 108-BGA (10x10)
Prędkość 50MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000
Wielkość pamięci RAM 64K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 256KB (256K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 108-LFBGA
Inne nazwy 296-25714 Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 38
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)