LM3S628-EGZ50-C2
Przegląd produktów
Part Number: LM3S628-EGZ50-C2
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN
Arkusze danych:
43 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S628-EGZ50-C2
Part Number LM3S628-EGZ50-C2 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18637 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 48-VQFN (7x7)
Prędkość 50MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 600
Wielkość pamięci RAM 8K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (32K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba I / O 28 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 600 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) Konwertery danych A/D 8x10b