LM3S5P36-IQR80-C3
Przegląd produktów
Part Number: LM3S5P36-IQR80-C3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S5P36-IQR80-C3
Part Number LM3S5P36-IQR80-C3 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5380 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-LQFP (10x10)
Prędkość 80MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000
Wielkość pamięci RAM 24K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (64K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-LQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 33 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Konwertery danych A/D 8x10b