LM3S2B93-IQC80-C5
Przegląd produktów
Part Number: LM3S2B93-IQC80-C5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S2B93-IQC80-C5
Part Number LM3S2B93-IQC80-C5 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4623 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Dostawca urządzeń Pakiet 100-LQFP (14x14)
Prędkość 80MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
Wielkość pamięci RAM 96K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 256KB (256K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 100-LQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 67 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Konwertery danych A/D 16x10b