LM3940IMPX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3940IMPX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4
Arkusze danych:
2000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3940IMPX-3.3/NOPB
Part Number LM3940IMPX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97883 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3940IMPX-3.3/NOPBTR
LM3940IMPX33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223-4
Obecny - Wyjście 1A Funkcje sterowania -