LM3678SD-1.2/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM3678SD-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK PROG 1.5A SYNC 10SON
Arkusze danych:
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3678SD-1.2/NOPB
Part Number LM3678SD-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK PROG 1.5A SYNC 10SON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59652 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 0.8V, 1.2V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 10-WSON (3x3) Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 10-WFDFN Exposed Pad
Typ wyjścia Programmable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3678SD-1.2/NOPBTR
LM3678SD-1.2TR
LM3678SD-1.2TR-ND
LM3678SD12NOPB
temperatura robocza -30°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 3.3MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 0.8V, 1.2V 1 Output 1.5A 10-WFDFN Exposed Pad
Obecny - Wyjście 1.5A Podstawowy numer części LM3678