LM3674MFX-2.8/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM3674MFX-2.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3674MFX-2.8/NOPB
Part Number LM3674MFX-2.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5980 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-74A, SOT-753
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -30°C ~ 85°C (TA) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 2MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.8V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Obecny - Wyjście 600mA Podstawowy numer części LM3674