LM3671TLX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3671TLX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD
Arkusze danych:
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3671TLX-3.3/NOPB
Part Number LM3671TLX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 5USMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 108900 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA (1.41x1.08) Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 5-WFBGA, DSBGA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3671TLX-3.3
LM3671TLX-3.3-ND
LM3671TLX-3.3/NOPBTR
LM3671TLX33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA Obecny - Wyjście 600mA