LM3671LC-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3671LC-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3671LC-1.2/NOPB
Part Number LM3671LC-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75619 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 6-USON (2x2) Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 6-UFDFN
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM3671LC-1.2/NOPB
LM3671LC-1.2/NOPBCT
LM3671LC-1.2CT
LM3671LC-1.2CT-ND
LM3671LC12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 2MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 6-UFDFN
Obecny - Wyjście 600mA Podstawowy numer części LM3671