LM3670MF-1.8/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM3670MF-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23
Arkusze danych:
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3670MF-1.8/NOPB
Part Number LM3670MF-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 159013 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-74A, SOT-753
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3670MF-1.8/NOPBTR
LM3670MF18NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 1MHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Obecny - Wyjście 350mA Podstawowy numer części LM3670