LM3530TMX-40/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3530TMX-40/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3530TMX-40/NOPB
Part Number LM3530TMX-40/NOPB Producent N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 100459 pcs Arkusz danych
Napięcie - przyłącze (min) 2.7V Napięcie - zasilanie (maks.) 5.5V
Napięcie - Wyjście 40V Rodzaj DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Dostawca urządzeń Pakiet 12-µSMD (1.22x1.62)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 12-WFBGA temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Przełącznik wewnętrzny (e) Yes
Częstotliwość 500kHz Ściemnianie PWM
szczegółowy opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-µSMD (1.22x1.62) Obecny - Wyjście / Channel 30mA