LM350T/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM350T/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Arkusze danych:
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM350T/NOPB
Part Number LM350T/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57693 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.25V
Napięcie - Wyjście (Max) 33V Napięcie - wejściowa (maks) 35V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 86dB ~ 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM350T/NOPB
LM350TNOPB
LM350TNS/NOPB
temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 33 V 3A TO-220-3
Obecny - Wyjście 3A Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części LM350
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM350T
LM350T
Producenci: ON Semiconductor
Opis: IC REG LDO ADJ 3A TO220AB