LM3500TLX-21/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3500TLX-21/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3500TLX-21/NOPB
Part Number LM3500TLX-21/NOPB Producent N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4196 pcs Arkusz danych
Napięcie - przyłącze (min) 2.7V Napięcie - zasilanie (maks.) 7V
Napięcie - Wyjście 21V Rodzaj DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Dostawca urządzeń Pakiet 8-uSMD
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-WFBGA Inne nazwy LM3500TLX-21
LM3500TLX-21-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Przełącznik wewnętrzny (e) Yes
Częstotliwość 1MHz Ściemnianie -
szczegółowy opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 640mA (Switch) 8-uSMD Obecny - Wyjście / Channel 640mA (Switch)